about 9ekim

9 Ekim Group


9ekim Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi (9ekim Grup Relocation)
adıyla 1993 yılında faaliyete geçen firmamız, özellikle dış ticaret alanında hizmet veren firmalara ithalat-ihracat prosedürleri ve mevzuaatı ile ilgili hizmetleri hızlı ve güvenilir şekilde sunmayı ilke edinmiştir.

1996 yılında lisans sahibi bir gümrük müşavirlik firması olarak edindiği deneyim ve uzmanlıkla Türkiye’ye geçici olarak gelen yabancıların ya da Türkiye’den ayrılan yabancı personelin, taşınma ve yeniden yerleşme (relocation) sırasında duydukları her türlü destek hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamız 1995 yılından beri TC Gümrük Müsteşarlığı’nın izni ve denetimi ile faaliyet gösteren İstanbul Gümrük Müşavirliği Derneği üyesidir. Yabancı personel lojistiği konusunda Türkiye’de ihtisas sahibi ve lisanslı, ISO9001 kalite uygunluk belgesine sahip tek gümrük müşavirliği firması olduğumuzu vurgulamayı gerekli buluyoruz, çünkü bu bizi sadece uzman değil aynı zamanda güvenilir kılıyor.

Firmamız yeniden yerleştirme (relocation) hizmetlerinin yanı sıra, uluslararası ev eşyası ve araç taşıma, yabancı personel çalışma ve oturma izni, ev kiralama, Taxfreecar® alım-satım, gümrükleme konularındaki tüm danışmanlık ve yasal işlemleri tek çatı altında, uzman ve deneyimli ekibi ile sürdürmektedir.

9ekim Relokasyon

9ekim Şirketler Grubu’na bağlı olarak faaliyet gösteren 9ekim Relokasyon, yabancı personel relokasyon ve lojistik hizmetlerinde 20 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’de çalışma izni deyince ilk akla gelen firmadır.

Yabancı personel çalıştırmayı tercih eden çok uluslu şirketlerin (Fortune 1000) insan kaynakları departmanları ile işbirliği içinde çalışan şirketimiz, çalışma iznine sahip kişi ve ailelerine yabancı personel danışmanlığı sunar.

Yabancı uyruklu personel ve aileleri firmamız sayesinde Türkiye’ye yerleşme ve ayrılma sürecini yabancı bir ülkede olmanın sıkıntısını duymadan, güven içinde ve sorunsuz geçirirler.

Relokasyon Hizmetlerimiz

• Evden Eve Uluslararası Ev Eşyası Nakliyesi
• Emlak Ranışmanlığı
• Çalışma ve Oturma İzni Danışmanlığı
• Taxfreecar (Vergisiz Araç) Taşıma
• Trafik ve Gümrük Kayıt İşlemleri
• Oryantasyon
• Hava Limanı Karşılama ve Uğurlama

 

Biliyor muydunuz?

%86 pazar payı ile sektörünün lideri ve Türkiye’de bira denince akla gelen ilk marka olan Efes Pilsen, 2006 yılından beri Türkiye ve dünyada (Rusya, Gürcistan, Moldova, Kazakistan ve yurtdışındaki 14 bira fabrikası iştiraklerinde) görev alan yabancı personelinin relokasyon hizmetleri için 9ekim’i tercih ediyor!