"

Mohammad. Seraj

I was very satisfied by the services of this company which cleared my automobile (Mercedes 270 ML) from customs very fast. Thank you very much. Hope the deal made between us will be the start of long time colaboration between your firm and our consulate. Wish my reference will bring you new contracts from another international companies. Good luck!

Istanbul General Consulate of Saudi Arabian Kindom
Assistant of General Consul
Mohammad H. Seraj

"

Mark Caudill

9ekimden birkaç ay önce arabamı satın aldım. Araç Almanyadan getirildi. Aracım çok temiz çıktı, fiyatı da uygun. Yurtdışında araba nakliyesi yaptırmak isteyenlere 9ekimi seçmeleri tavsiye ediyorum. Bir haftada arabayı getiriyorlar. Kaliteli hizmet, uygun fiyatlandırma. Mükemmel mavi plaka işlemleri. Türkiye’de en güvenilir araba alım satım şirketi.

U.S. General Consulate, Vice Consul, Istanbul, Turkey
MARK A. CAUDILL

"

Efes Grubu

HR Department

Şirketimizde görev alan yabancı calışanlara 1993’ten beri profesyonel relokasyon hizmetleri (çalışma izni, oturma izni, uluslararası taşıma ve mavi plaka işlemleri) sunan 9ekim Grubu’na teşekkür etmek istiyorum. Kolaylık, esneklik ve tecrübe dolu servisleri expatlarımızı yıllardır mutlu ediyor. Diğer uluslararası kuruşlara 9ekim Grubu’nun hizmetleri tavsiye etmekten gurur duyuyorum.

 

Diğer Mutlu Müşterilerimiz

Bilgi talebi

Bizimle iletişim kurarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

9ekim uzmanlarının çalışma izni alabilme yeterliliği ve olumluluk oranı hakkında size bilgi vermek, istihdam edeceğiniz personelin çalışma izni haricinde ihtiyaç duyacağı relokasyon hizmetlerini belirlemek ve bu konuda firmanıza ön bilgi vermek amacıyla bizile iletişim kurunuz. Bu nedenle vereceğiniz bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması çok önemlidir. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.